Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşmanın en konforlu yolu. İster kendiniz ister misafirleriniz için İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırın.

Online rezervasyon ile hem zaman kazanın hemde ekonomik ve konforlu ulaşım hizmeti ayağınıza gelsin. Adresinizden yada istediğiniz adresten Şoförlü araçlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Yolcu karşılama hizmetimiz ile de havalimanına gelen yolcularımızı ekibimiz karşılıyor ve transfer aracına kadar eşlik ediyor. Havalimanı karmaşasında zaman kaybetmeden buluşma noktasında bekleyen görevlilerimiz misafirlerimizi şoförlere teslim etmekte ve yardımcı olmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı transfer fiyatları ve daha fazlası için web sitemizden “Transfer Ara” ile sorgulama yapıp güncel fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ana Sayfamızdan “Havalimanı Transfer” Kampanyalarımızı takip edin!

Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşım seçenekleri arasında Transfer Hizmeti oldukça populer !  Şoförlü Araçlarımız Min 6 Kişiye kadar yolcu taşımakta ve geniş bagaj hacmine sahiptir.

Seyahatleriniz, Misafirleriniz ve sevdikleriniz adına Havalimanı Transfer Rezervasyonu yaptırın, Kemp Travel ile güvenli yolculuğun tadını çıkarın…

Sabiha Gokcen Havalimanı Transfer ücretlerimizi sitemizden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Havalimanı ulaşım talepleriniz için rezervasyonunuzu önceden yapın. Havalimanı Transferleri için Gidiş-Dönüş rezervasyon yaptırmanız halinde avantajlı fiyatlarımıza erişebilirsiniz.

Sabiha Gokcen Havalimanı Transferlerimizi Nasıl gerçekleştiriyoruz?

Sabiha Gokcen Havalimanı çıkışında, sürücümüzle iletişime geçip otopark çıkışında buluşabilirsiniz.

Havalimanı Karşılama Hizmeti Nedir?

Havalimanı Karşılama hizmeti misafirleriniz ve özellikle yabancı misafirlerinizin çıkışda ayrı bir karşılama ekibi tarafından karşılanıp Havalimanı transfer aracına teslim edilmesidir. Havalimanı Karşılama talebinizi havalimanı transfer rezervasyonu aşamalarında tercih  edebilirsiniz.

Sabiha Gokcen Havalimanı transferlerimiz ile adresinizden havalimanına gidebileceğiniz gibi, yakın çevrede bulunan diğer şehirlere de ulaşım tercih edebilirsiniz.